بیشتر افراد تمایل دارند در مناسبت‌های خاص مثل روز پدر یا مادر عزیزان خود را با هدیه‌ای مناسب غافلگیر کنند. شرکت‌ها و برندها می‌توانند از این فرصت‌ها نهایت استفاده را ببرند و با ارسال پیامک‌های تبلیغاتی مناسب فروش فوق‌العاده‌ای را تجربه کنند.

این روزها افراد 14 ساعت از شبانه‌روز را نزدیک تلفن همراه خود می‌گذرانند و هر پیامک را حداکثر تا 90 ثانیه پس از ارسال مشاهده می‌کنند. بنابراین پیامک‌های تبلیغاتی بیشتر از آن‌چه فکر کنید در جذب مشتری و فروش بیشتر به‌خصوص در مناسبت‌های مختلف موثر هستند. در این مقاله در روش‌های نوشتن یک پیامک تبلیغاتی استاندارد را توضیح می‌دهیم و 20 نمونه پیامک تبلیغاتی ویژه روز پدر را بررسی می‌کنیم.

تاثیر استفاده از پنل اس ام اس روی پیشرفت کسب و کارها

برخی تصور می‌کنند دوران تبلیغات پیامکی تمام شده است و دیگر کسی به متن پیامک‌های ارسال شده توسط برندهای مختلف، توجه نمی‌کند. اما هنوز هم سریع‌ترین و بهترین راه دسترسی به مخاطب‌ها خرید پنل اس ام اس و ارسال پیامک تبلیغاتی است. با ارسال پیامک تبلیغاتی مزیت‌های مختلفی به دست می‌آورید:

برقراری ارتباط سریع و بسیار نزدیک با مخاطب

تلفن همراه یکی از شخصی‌ترین وسایل هر فرد است. شما با ارسال پیامک به تلفن همراه افراد، ارتباط نزدیک و بدون واسطه‌ای با آن‌ها برقرار می‌کنید. مشتری پیامک را دریافت می‌کند و به‌طور ناخودآگاه توجهش نسبت به شما و پیامی که ارسال کرده‌اید، جلب می‌شود.بنابراین با هزینه‌ای کم، ارتباطی نزدیک با مخاطب برقرار می‌کنید و با این روش کاربر محصول شما را بهتر می‌شناسد.

قابلیت ارسال پیام انبوه با استفاده از پنل اس ام اس

شما می‌توانید محصول یا برند خود را به روش‌های مختلفی به مخاطب معرفی کنید. اما معرفی محصول به تعداد بسیاری از مخاطبان سخت و وقت‌گیر است. فرض کنید هدف از چاپ اطلاعیه این است که مشتری‌ها را از حراج محصولات به مناسبت روز پدر آگاه کنید. پخش تعداد بسیاری اطلاعیه هم وقت بسیاری می‌گیرد و هم هزینه بالایی دارد. اما با خرید یک پنل اس ام اس می‌توانید به‌طور همزمان برای تعداد بسیاری از مخاطبان پیامک بفرستید و پیام خاص خود را به آن‌ها برسانید

ایجاد حس خوب و افزایش اعتبار برند با ارسال پیامک تبلیغاتی

ارسال پیامک‌های تبلیغاتی اصول و روش‌های خاصی دارد. متن پیامک باید استاندارد باشد و ارتباطی دوستانه با مخاطب برقرار کند. زمان ارسال پیامک نیز اهمیت بسیاری دارد. اگر پیامک تبلیغاتی به مناسبت‌های خاص ارسال شود، توجه مخاطب را به خود جلب می‌کند و باعث ایجاد حس صمیمیت و نزدیکی با کاربر می‌شود.با این روش مشتری احساس راحتی بیشتری با برند مورد نظر پیدا می‌کند و همین باعث می‌شود اعتماد مخاطب جلب شود.همه این موارد نشان می‌دهند که تبلیغات پیامکی اگر درست و به‌جا استفاده شوند،  مزایای بسیاری خواهند داشت و به پیشرفت کسب‌وکارها کمک بسیاری می‌کنند.

ساختار صحیح و مناسب متن یک پیامک تبلیغاتی

بسیاری از پیامک‌ها متن‌های طولانی و خسته‌کننده دارند. مثلا پیامک‌هایی که از طرف اپراتورهای تلفن همراه برای کاربران ارسال می‌شوند تکراری هستند و مخاطب را به فکر حذف تبلیغات ایرانسل یا همراه اول می‌اندازند. اما کسب‌وکارها باید متنی آماده کنند که جذاب و تاثیرگذار باشد و نظر مخاطبان را جلب کند. متن پیامک تبلیغاتی باید ویژگی‌های خاصی داشته باشد و حتما از چند جزء اصلی تشکیل شود:

 • هنگام تنظیم متن پیامک تبلیغاتی حتما باید نام فرستنده را مشخص کنید. مثلا مشتری باید با نگاه کردن به نمونه متن پیامک تبلیغاتی املاک بفهمد که این پیامک از طرف چه بنگاهی ارسال شده است.
 • متن پیامک تبلیغاتی باید شامل یک دعوت به عمل (call to action) قوی باشد. شما باید در متنی که ارسال می‌کنید مخاطب را به استفاده از یک تخفیف خاص یا خرید یک محصول ویژه دعوت کنید.
 • لینک مستقیم دسترسی به محصول یا کد تخفیف را در انتهای پیامک قرار دهید.
 • یک شماره تماس برای دسترسی مشتری به برند یا شرکت در متن پیامک بنویسید.
 • یک متن کوتاه و جذاب برای معرفی خدمات یا محصول خود انتخاب کنید. در پیامک تبلیغاتی راهی به جز نوشتن یک متن استاندارد برای جذب مشتری وجود ندارد.

اگر متنی که تهیه می‌کنید استاندارد و تاثیرگذار باشد، مخاطبان بسیاری به سمت محصول یا خدمات شما جذب می‌شوند. بنابراین از کنار نوشتن یک متن قوی به‌راحتی رد نشوید و برای تهیه آن وقت کافی بگذارید.

فرستادن پیامک تبلیغاتی ویژه روز پدر؛ روشی مناسب برای جذب مخاطب

بیشتر افراد در مناسبت‌های خاص مثل روز مادر یا روز پدر، دنبال هدیه‌ای ِویژه برای خوشحال کردن عزیزانشان هستند. سازمان‌ها، کسب‌وکارها و برندها می‌توانند از چنین فرصتی برای ارسال پیامک انبوه به مخاطبان استفاده کنند. کافی است در چنین مناسبت‌هایی پیشنهادی به‌خصوص برای مخاطب داشته باشید. مثلا روی محصولات خاص تخفیف بگذارید یا یک خدمات منحصر به‌فرد را به مشتری معرفی کنید.

پیامک شما خیلی سریع و با هزینه‌ای کم به دست مشتری می‌رسد. مخاطب حس خوبی از دریافت چنین پیامی پیدا می‌کند و پیشنهاد شما را بین گزینه‌ای پیشنهادی خرید خود قرار می‌دهد. در نهایت مخاطبان بسیاری با خدمات یا محصولات شما آشنا می‌شوند و فروش خوبی را تجربه خواهید کرد.

باید و نبایدهایی که بهتر است برای نوشتن یک متن پیامک تبلیغاتی استاندارد رعایت شوند

انجام برخی کارها پیچیده است. مثلا شما برای گرفتن پرینت موبایل از طریق اینترنت باید فرایند خاصی را طی کنید. اما ارسال پیامک تبلیغاتی کاری ساده است و با خرید پنل اس ام اس به‌راحتی انجام می‌شود. با این همه باید در تهیه متن پیامک تبلیغاتی دقت کنید. متن شما باید کوتاه و استاندارد باشد در غیراین‌صورت توجه مخاطب به برند و محصول شما جلب نمی‌شود.

اگر می‌خواهید متن پیامک تبلیغاتی تاثیرگذار باشد و مشتری جذب کند باید به چند نکته توجه کنید:

 • در طراحی متن پیامک تبلیغاتی از عبارت‌های لاتین استفاده نکنید.
 • مراقب باشید متنی که می‌نویسید بیشتر از 3 پیامک نشود.
 • به رعایت املای درست کلمه‌ها توجه کنید.

20 نمونه پیامک تبلیغاتی ویژه روز پدر

با ویژگی‌های یک متن تبلیغاتی خاص و استاندارد آشنا شدید. در ادامه 20 نمونه پیامک تبلیغاتی ویژه روز پدر را بررسی می‌کنیم. شما می‌توانید از این متن‌های آماده ایده بگیرید و برای معرفی محصول و کسب‌وکار خود از این‌ها استفاده کنید:

 1. 10 تا 30 درصد «تخفیف ویژه روز پدر» برای مشتری‌های وفادار و همیشگی
 2. روی لینک زیر کلیک کنید و برای «خرید هدیه ویژه روز پدر» ایده بگیرید.
 3. پدرها دائم برای آرامش و آسایش ما تلاش می‌کنند. برای جبران گوشه‌ای از زحماتشان بهتر است با هدیه‌ای زیبا در «روز پدر» آن‌ها را غافلگیر کنیم. به لینک زیر برو و هدیه‌ای خاص برای پدرت انتخاب کن.
 4. فداکاری پدرها مثال‌زدنی است؛ با سفارش عطرهای خاص گوشه کوچکی از فداکاری‌های پدرها را جبران کنید.
 5. هنوز برای «خرید هدیه روز پدر» تصمیمی نگرفته‌ای؟ به لینک زیر برو و یک ست کمربند و کیف جذاب برای پدرت انتخاب کن.
 6. «نام مخاطب» عزیز! اگر هنوز برای روز پدر هدیه‌ انتخاب نکرده‌ای، با کد تخفیف FATHER از فروشگاه ما با 30 درصد تخفیف هدیه‌ای مناسب انتخاب کن.
 7. هیچ چیز زیباتر از دیدن لبخند روی لب‌های پدر نیست. در روز پدر کتابی ماندگار به پدرت هدیه بده و لبخندی زیبا روی لبهایش بنشان. از طریق لینک زیر با 20درصد تخفیف کتاب مورد علاقه پدرت را سفارش بده.
 8. پدر بهترین‌ دارایی‌های زندگی‌اش را به فرزندانش می‌بخشد. در آستانه «روز پدر» هدیه‌ای خاص و جذاب به پدرت ببخش و شاهد خوشحالی‌اش باش. خرید هدیه مناسب روز پدر از طریق لینک زیر.
 9. ایده خرید هدیه روز پدر جذاب و به یاد ماندنی فقط در لینک زیر.
 10. هنوز برای خرید هدیه روز پدر تصمیمی نداری؟ روی لینک زیر کلیک کن و یک ساعت مچی زیبا برای پدرت سفارش بده.
 11. کادو روز پدر ارزان و جذاب را فقط از لینک زیر با 10 درصد تخفیف تهیه کن.
 12. پدرها روشنایی زندگی هستند. اگر می‌خواهی برای روشنایی زندگی‌ات هدیه‌ای جذاب و به ‌یادماندنی تهیه کنی حتما سری به لینک زیر بزن.
 13. سفارش کتونی‌های باکیفیت و زیبا به مناسبت «روز پدر» فقط از طریق لینک زیر.
 14. پدرها بهترین تکیه‌گاه و سرمایه زندگی ما هستند. بهترین هدیه را برای پدرت با کد تخفیف FATHER از سایت ما به نشانی … تهیه کن.
 15. «نام مخاطب» عزیز در آستانه روز پدر می‌توانید از خدمات رستوران ما با 15درصد تخفیف استفاده کنید.
 16. پدرها از شما انتظار خرید کادو ندارن. اما از لینک زیر هدیه‌ای خاص برای پدرت بخر و غافلگیرش کن.
 17. محبت بی‌انتهای پدرها هیچ وقت فراموش نمیشه. در این روز هدیه‌ای فراموش‌نشدنی برای پدرت بخر.
 18. خرید پیراهن‌های جدید و شیک به مناسبت «روز پدر» فقط در لینک زیر.
 19. پدرها ساعت‌های بسیاری بیرون منزل مشغول کار و تلاش هستن. با خرید یک کفش راحت و مناسب به مناسبت «روز پدر» خوشحالش کن و راحتی رو بهش هدیه بده.
 20. انواع پیراهن‌های خوش‌دوخت را از طریق لینک زیر برای «روز پدر» سفارش بده و اگر راضی نبودی تا ده روز بعد تعویض کن.

هر کسب و کاری می‌تواند با توجه به شناختی که از جامعه هدف خود دارد، متن پیامک اس ام اس روز مرد و پدر را تهیه و ارسال کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
گفتگو
شروع گفتگو